polski
Sobota, 06 czerwca 2020 r. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Dzień Kobiet
  O Kobiecie można mówić różnie:  pozytywnie – aczkolwiek nie zawsze; z przejęciem i patosem: w różnej tonacji głosowej, od basowej aż  po sopran koloraturowy; z miłością i uwielbieniem – ale i też ze złością.
   Można sarkastycznie, ironicznie, humorystycznie i wesoło. Kobieta od zawsze fascynowała. Najpierw Adama, potem potomków Adamowych. I tak jest do dzisiaj. Nikt nie wie, jaka jest naprawdę, bo to istota nieodgadniona.
    W sobotę 4 marca w Gminnym Ośrodku w Rokicinach odbyło się uroczyste spotkanie właśnie  z okazji  Święta Kobiet. Jak co roku, podczas tego typu imprezy, sala widowiskowa była zapełniona po brzegi. Dzień Kobiet to jeden z nielicznych dni w roku, kiedy to świętują głównie same panie. I to właśnie im najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i uśmiechu na co dzień złożył Wójt Gminy Rokiciny pan Jerzy Rebzda oraz przekazał na ręce jednej z pań siedzących na widowni bukiet kwiatów. W tym roku, postanowiliśmy poruszyć dusze i serce występem wspaniałej Rodziny Kaczmarków ( Iwony i Piotra wraz z synami Wojciechem i Adamem). Podczas koncertu artyści śpiewali solo, w duetach a także zespołowo. Wykonali szereg utworów, które za każdym razem publiczność nagradzała gromkimi brawami. Niezwykłe wrażenie na  widzach wywarł utwór ”Mamma”  zaśpiewany przez braci Adama i Wojtka. Nie obyło się bez bisu.
    Na scenie usłyszeć można było m.in. największe przeboje operetkowe i musicalowe: „Wielka sława to żart", ”Gdybym był bogaczem" czy "Delilah".
Na bis publiczność usłyszała  utwór "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka". Po koncercie można było nabyć płytę Adama i Wojtka Kaczmarków „Marzenia się spełniają”, na której znajdują się  min. piosenki zaprezentowane w koncercie.  Każda z Pań, która 4 marca przybyła do GOK-u, przeżyła chwilę niezapomnianych wrażeń.   
    Jeszcze raz  życzymy paniom nie tylko w dniu ich święta – zdrowia, radości i jak najwięcej spokoju w codziennym przezwyciężaniu i rozwiązywaniu różnych, czasami trudnych problemów życiowych.

06-03-2017
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30