Marszałek Województwa Łódzkiego – Grzegorz Schreiber, Prezes Zarządu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej – Janusz Malinowski, Starosta Tomaszowski – Mariusza Węgrzynowski, Wójt Gminy Inowłódz – Bogdan Kącki zapraszają na Piknik Rodzinny w Spale z okazji inauguracji przewozów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, który odbędzie się w dniu 25 czerwca 2022 r. na przystani nad Pilicą.

Na uczestników Pikniku czekać będzie mnóstwo atrakcji – animacje dla dzieci, występy artystyczne, konkursy z nagrodami, smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, stoiska promocyjne instytucji, kiermasz sztuki ludowej, strefa gastronomiczna, dyskoteka.

 

Oficjalne otwarcie Pikniku odbędzie się na scenie o godz. 12.00 z udziałem: Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, Prezesa Zarządu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej Janusza Malinowskiego, Starosty Tomaszowskiego Mariusza Węgrzynowskiego i Wójta Gminy Inowłódz Bogdana Kąckiego, na które serdecznie zapraszamy. Po otwarciu jest przygotowany okazjonalny tort dla uczestników pikniku.

 

W dniu inauguracji przewozów ŁKA do Spały, 25 czerwca 2022 r., bilety na połączenia w relacji z Łodzi Fabrycznej przez Tomaszów Maz. do Spały dla wszystkich pasażerów są bezpłatne. Bilety dostępne są w kasach, sklepach internetowych, a w dniu przejazdu u obsługi pociągu. Szczegóły i rozkład jazy na stronie: https://lka.lodzkie.pl/spala/