polski
Wtorek, 02 czerwca 2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
Turniej tenisa w Nowych Chrustach
  W dniu 6 listopada 2015 r. w świetlicy wiejskiej w sołectwie Nowe Chrusty odbył się turniej tenisa stołowego oraz zajęcia decoupage'u.
    Turniej tenisa stołowego rozgrywał się w dwóch kategoriach wiekowych I kategoria dzieci i młodzież do lat 15 a II kategoria wiekowa młodzież powyżej lat 15-tu. Zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami w grze, jak i wysoką znajomością gry fair play. W zawodach brali udział zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Gra odbywała się na wysokim poziomie i w bardzo miłej, sportowej atmosferze.
    Zwycięzcą w kategorii wiekowej do lat 15 został Bądzior Rafał. I miejsce w kategorii wiekowej powyżej lat 15 zajął Dawid Malinowski.
    Nagrody oraz medale pamiątkowe dla wszystkich zawodników zapewniła Rada Sołecka wsi Nowe Chrusty, która działa pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Karbownik. Turniej sędziowany był przez doświadczonych zawodników w dziedzinie tenisa stołowego w osobie Pana Sylwestra Zimonia i Pani Małgorzaty Olkiewicz.
Przy wręczaniu nagród towarzyszyła Pani Janina Krajewska, która aktywnie kibicowała rozgrywkom tenisa stołowego.

    Jednocześnie w trakcie turnieju tenisowego w salce rekreacyjnej świetlicy odbywały się zajęcia decoupage'u, które polegały na poznaniu i na nabyciu umiejętności zdobienia różnych przedmiotów. Mieszkanki sołectwa uczyły się technik dekoracyjnych. Wyniki pracy, jaką głównie wykonywały Panie, możemy podziwiać na zdjęciach. Warsztaty dekoracyjne poprowadziła członkini Rady Sołeckiej Nowe Chrusty Pani Grażyna Michalak.
    Przewodnicząca Rady Sołeckiej Pani Małgorzata Karbownik oraz sołtys wsi Pani Ewa Malinowska serdecznie dziękują mieszkańcom  sołectwa za udział w zorganizowanych zajęciach i zachęcają do dalszej współpracy i zaangażowania we wspólne działania na rzecz rozwoju i integracji mieszkańców Nowych Chrustów.
30-11-2015
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30