polski
środa, 08 lipca 2020 r. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
Projekt
Zaproszenie o udzialu w projekcie "Nowe Szanse". Ma on na celu przygotowanie 40 mieszkańców i mieszkanek województwa łódzkiego do powrotu na rynek pracy. Projekt jest realizowany w ramach działania 8.1.2 PO Kapitał Ludzki i ma na celu przeciwdziałanie negatywnym skutkom kryzysu gospodarczego. Bezpłatne szkolenia, warsztaty, porady psychologów i doradców zawodowych to tylko nieliczne spośród naszych propozycji. Nasi eksperci w indywidualny sposób podejdą do każdej osoby i pomogą jej odnaleźć się na nowo na r

Zaproszenie o udzialu w projekcie "Nowe Szanse". Ma on na celu przygotowanie 40 mieszkańców i mieszkanek województwa łódzkiego do powrotu na rynek pracy. Projekt jest realizowany w ramach działania 8.1.2 PO Kapitał Ludzki i ma na celu przeciwdziałanie negatywnym skutkom kryzysu gospodarczego. Bezpłatne szkolenia, warsztaty, porady psychologów i doradców zawodowych to tylko nieliczne spośród naszych propozycji. Nasi eksperci w indywidualny sposób podejdą do każdej osoby i pomogą jej odnaleźć się na nowo na rynku pracy. Naszych Uczestników nauczymy jak pisać CV i list motywacyjny, profesjonalnie zdiagnozujemy ich predyspozycje zawodowe i psychologiczne, a także sfinansujemy udział w kursach przekwalifikowujących.
Oferujemy szkolenia:
pracownik ochrony osób i mienia,
pracownik administracyjno-biurowy.
W indywidualnych przypadkach możliwe jest sfinansowanie innego rodzaju kursu zawodowego w zależności od diagnozy i potrzeb szkoleniowych naszego Uczestnika.
Wszystkim Uczestnikom zapewniamy również: materiały szkoleniowe, catering, dodatki szkoleniowe w wys. 4 zł brutto za godzinę szkoleń zawodowych.
Wierzymy, że również dla mieszkańców z Państwa regionu, udział w realizowanym przez nas Projekcie może przynieść wymierne korzyści. W związku z tym prosimy o pomoc w poinformowaniu ich o możliwości uzyskania wsparcia w ramach projektu "Nowe Szanse". Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli zechcą Państwo umieścić nasz plakat na swojej stronie internetowej wraz z informacjami o naszym Projekcie oraz linkiem do strony www.open5.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty rekrutacyjne. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie korzyści wielu osobom, które poprzez udział w naszym projekcie unikną groźnych skutków bezrobocia.

08-06-2011
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31