polski
Czwartek, 09 lipca 2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
Spotkania noworoczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokicinach
Tradycją się stały organizowane w styczniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Rokicinach spotkania noworoczne. To czas podsumowań ubiegłego i planów na 2013 rok.

 

 

6 stycznia br, w Święto Trzech Króli jak co roku odbyło się pszczelarskie spotkanie opłatkowe. Na zaproszenie Prezesa Gminnego Koła Pszczelarzy Pana Rajmunda Kaczmarka przybyli liczni goście, wśród nich  Wójt Gminy - Barbara Robak  oraz Ksiądz Proboszcz - dr Marek Stępniak, którym czas umilił występ pary tanecznej: Doroty Kaczmarek i Michała  Stelmaszczyka prezentującej tańce latynoamerykańskie. Para ta tańczy ze sobą od 2011 r., reprezentują Polskę na wielu konkursach, tańczą w kategorii Junior odnosząc wiele sukcesów. Nie obyło się również bez pięknych, noworocznych życzeń oraz  podziękowań dla przybyłych gości i organizatorów. Pyszny poczęstunek dla wszystkich przygotowany został przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury.

        

 

 

Z kolei 8 stycznia br. również w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie Gminnego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W spotkaniu, oprócz Pani Wójt i Księdza Proboszcza, wzięli udział dyrektor GOK – Pani Longina Waszczykowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pan Benon Werner oraz przedstawiciele Powiatowego Koła Rencistów. Spotkanie poprowadziła przewodnicząca Gminnego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Pani Krystyna Kisiel. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, w tym  "Jasełka" w wykonaniu dzieci z Gminnego Przedszkola im. Leśnych Skrzatów w Rokicinach, które przygotowały Panie Urszula Florczyk, Beata Ratajska i Anna Kraska. Był też słodki poczęstunek, który zapewnił Pan Józef Rak. 

                                    

 

Kolejnego dnia, czyli 9 stycznia, spotkali się także członkowie Gminnego Stowarzyszenia Emerytów, którym kieruje Pani Krystyna Kruczek. W "opłatku" uczestniczyło około 30 osób. Spotkanie to przebiegało w miłej atmosferze przy wspólnych życzeniach oraz pysznym poczęstunku. Spotkanie poprowadził Pan Henryk Wolak.

 

 Wszystkie spotkania przebiegały w miłej odświętnej atmosferze.

 

 

11-01-2013
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31