polski
Wtorek, 07 lipca 2020 r. Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa
KLUB SPORTOWY
Do rozgrywek zgłosiło sie 13 drużyn m.in. Rokicin - Kolonii, Michałów, Janków, Łznowska Wola, Mikołajów, Łaznów, Popoielawy, Łaznówek, Maksymilianów, Wilkucice, KS Tęcza, Będzelin, Rokiciny II.

 

 

 

 

W gorące, niedzielne przedpołudnie 1 lipca na boisku w Jankowie odbyły się rozgrywki drużynowe sędziowane przez członków "Tęczy", które trwały do póżnych godzin popołudniowych. Zespoły podzielono na dwie grupy,
a rozgrywki toczyły się systemem pucharowym, każdy mecz po 15 min.
I tak w pierwszej grupie najlepsze okazały się drużyny: Rokiciny-Kolonia, KS Tęcza, Popielawy, Łaznowska Wola w II grupie najwięcej punktów zebrały drużyny z Jankowa, Łaznowa, Maksymilianowa i Będzelina.

Półfinał był bardzo emocjonujący i nie obyło się bez rzutów karnych - wyniki następujące :

  • Rokiciny-Kol. - Będzelin 2:0

  • Janków – Łaznowska Wola –( wygrana Jankowa w rzutach karnych )

  • Łaznów – Popielawy - ( wygrana Łaznowa w rzutach karnych )

  • KS " Tęcza" – Maksymilianów ( wygrana " Tęczy" w rzutach karnych )

 

W Finale spotkały się KS Tęcza i Rokiciny-Kolonia, wygrana 1: 0 Rokiciny-Kol. oraz Janków – Łaznów, gdzie Janków uległ w rzutach karnych.

Tym samym statuetki ufundowane przez KS "Tęcza" zostały rozdane :

 

I miejsce – Łaznów

II miejsce Janków

III miejsce Rokiciny-Kolonia

 

Nagrody wręczali Prezes Klubu Sportowego "Tęcza" Janków i organizator turnieju - Pan Sławomir Wróbel, a także prowadzący imprezę Pan Tomasz Wilk oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Tomasz Tomczyk, który w imieniu Wójt Gminy Pani Barbary Robak również przekazał na ręce prezesa prezent z okazji 20 -lecia istnienia Klubu – komplety ręczników dla zawodników "Tęczy".

Trzeba podkreślić, że na boisku widać było ogromne zaangażowanie wszystkich zespołów oraz czystą grę w imię zasady FAIR PLAY.

 

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców, w szczególności lokalnych kibiców, którzy mocno zaciskali kciuki za swoje drużyny. Przybyła na tą imprezę Wójt Gminy Barbara Robak oraz wszyscy obecni sołysi zostali ugoszczeni poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Sołecką z Jankowa. Dla uczwestników meczy zostały przyszykowane kiełbaski z grilla i zgrzewki wody mineralnej zapewnionej przez organizatora. Oprawą muzyczną zajął się Dawid Chruściński , a strażacy z OSP Janków czuwali nad bezpieczeństwem zebranych.

Ta sportowa niedziela pozwoliła atrakcyjnie i rodzinnie spędzić czas...

 http://teczajankow.futbolowo.pl/news,1539884,turniej-20-lecia-ks-tecza-jankow.html

 

16-07-2012
Galeria
Szukaj w artykułach
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31