polski
Sobota, 06 czerwca 2020 r. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
Bal Karnawałowy
  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, dla  najmłodszych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
   Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W sobotę 28 stycznia 2017 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Rokicinach odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Wszystkich tych, którzy to popołudnie postanowili spędzić na wspólnej zabawie powitał organizator balu- Wójt Gminy pan Jerzy Rebzda, życząc przybyłym udanej zabawy, mile spędzonych chwil i wszystkiego, co najlepsze. Wśród gości obecni byli również: pan Marek Olkiewicz radny powiatu tomaszowskiego, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu naszej gminy oraz pracownicy Urzędu Gminy. Na sali GOKu podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Niezliczone księżniczki, towarzyszące im wróżki, tygryski, motylki, aniołki oraz inne postacie świetnie bawiły się przy tanecznych rytmach. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo późniejszego zmęczenia. Podczas odpoczynku najmłodsi mogli zregenerować siły posilając się przygotowanym specjalnie dla nich słodkim poczęstunkiem, a także ugasić pragnienie soczkiem. Nie zapomnieliśmy również o opiekunach, którzy przybyli razem z dziećmi, dla nich przygotowana była kawa i herbata.
    Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszystkie dzieci dostały drobny upominek, najmłodsi z żalem opuszczali salę balową. Takie wydarzenia umożliwiają dzieciom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przybycie i dobrą zabawę oraz za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów.
       

31-01-2017
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30