polski
Piątek, 05 czerwca 2020 r. Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
Bal karnawałowy w GOK
Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni w naszej sali.
    Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, które są atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Przekonały się o tym dzieci na Balu Karnawałowym w niedzielę 31 stycznia, zorganizowanym przez Wójta Gminy Rokiciny w Gminnym Ośrodku Kultury.
    Wszystkich tych, którzy to popołudnie postanowili spędzić na wspólnej zabawie powitała Dyrektor GOK pani Longina Waszczykowska, następnie głos zabrał Wójt Gminy pan Jerzy Rebzda, życząc przybyłym udanej zabawy, mile spędzonych chwil i wszystkiego, co najlepsze. Wśród gości obecni byli również Przewodniczący Rady Gminy pan Piotr Kudlik, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu naszej gminy oraz pracownicy Urzędu Gminy i GOKu.
     Na uczestników balu czekało bardzo wiele ciekawych atrakcji – konkursy, zabawy i tańce, a także solowe i zespołowe występy wokalne. Wszystko to wyzwalało u dzieci dodatkowe siły, które potęgowały radosny śmiech i wesołe okrzyki wypełniające balową salę. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.
    Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. w przygotowanych konkursach bardzo chętnie wszyscy brali udział. W trakcie trwania balu obecni byli również rodzice naszych milusińskich, którzy z prawdziwą przyjemnością tańczyli ze swoimi pociechami i z zaangażowaniem włączyli się do wspólnej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez animatorki. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Panowała bardzo radosna atmosfera, a szczególną atrakcją dla dzieci okazały się wielkie maskotki, które bawiły się tego wieczoru razem z nimi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno tradycyjne baloniki jak i te specjalne, z których można stworzyć wymyślne kształty. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dla wszystkich przygotowany był słodki poczęstunek oraz soczki, które gasiły pragnienie po wyczerpujących konkursach i  tańcach, a dla rodziców dodatkowo kawa i herbata.
    Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy czuwali druhowie z OSP z Łaznowa
02-02-2016
Galeria
Szukaj w artykułach
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30